Kırşehir Flash Haber

27 EVLER YOKUŞU

27 EVLER YOKUŞU
26 Nisan 2018 - 21:39 'de eklendi ve 501 kez görüntülendi.

Kırşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Askerlik Şubesi kavşağı diye bilinen Yavuz Sultan Bulvarı yolundan sonra Medrese Mahallesinde 27. Evler yokuşu diye tabir edilen yolda da yol yapım çalışmalarına başladı.

Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Yavuz sultan selim bulvarı askerlik şubesi kavşağı ve 27 Evler yokuşunda devam eden yol yapım çalışmalarını yerinde inceleyerek çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Başkan Bahçeci çalışmaları yerinde takip ederek, “Sorumluluk alanımızdaki tüm mahalle yollarımıza azami özen gösteriyoruz. 27 evler yokuşu yolu çalışmalarına başladık. Yıllardır sorun olan 27 evler yokuşunun yol sorununu çözüyoruz. Geçen yıl alt yapısını yenilediğimiz yerin yüksek standartlı asfaltını da en hızlı şekilde bitirip 20 gün içerisinde hizmete açacağız. Yavuz Sultan Selim bulvarının son kısmıyla birlikte, Askerlik Şubesi kavşağını da yapıyoruz, bir hafta içerisinde tamamlanmış olacak. Askerlik şubesi kavşağında yenileyerek trafiğe açacağız. Yenilenen yollarımızla Kırşehir güzel bir görünüme kavuşuyor. Hedefimiz altyapısı biten mahallelerin tamamında asfalt çalışmalarını bitirmek olduğunu söyledi.”

Mahallelerimizi ilmek ilmek işleyeceğiz diyen Başkan Bahçeci, ekiplerle birlikte Kırşehir için çalışmalarımız tüm hızıyla sürüyor. Yol medeniyettir diyerek çıktıkları hizmet yolculuğunda ulaşımın konforlu ve güvenli bir şekilde sağlanması için tüm koşulları sağlamayı hedeflediklerini belirtti. Şehir içindeki bütün yolları asfaltlayacaklarını aktaran Bahçeci, “Belediye olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Şu anda, ekiplerimiz çok ciddi şekilde çalışmalarına devam ettiriyor. Tabii işin güzel tarafı, yaptığımız çalışmalardan hemşerilerimizim memnun kalması ve bizlere dua etmesidir. İnsanların yaşadığı bölgelerin daha düzgün ve güzel olması, hem bizim açımızdan hem de burada yaşayanlar açısından önemlidir. Vatandaşlarımızın hayat standardını yükseltmek ve kolaylaştırmak adına yer, zaman ve uzaklık tanımaksızın yaptığı çalışmalarımız bundan programlarımız kapsamında çalışmalarımızı aralıksız sürdürmeye devam edeceğiz” dedi.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER