Kırşehir Flash Haber

AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİ PTT ŞUBESİ AÇILDI

AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİ PTT ŞUBESİ AÇILDI
23 Şubat 2018 - 21:24 'de eklendi ve 407 kez görüntülendi.

 

Ahi Evran Üniversitesi (AEÜ) merkez yerleşkede PTT şubesinin açılışı yapıldı.

Öğrencilerinin ve personelinin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak çözüm üreten Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, Merkez Yerleşkede Ahi Evran Üniversitesi PTT Şubesinin açılışını gerçekleştirdi. 23 Şubat 2018 tarihinde Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu binasında hizmet verecek olan Ahi Evran Üniversitesi PTT Şubesinin açılışına Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mustafa Kurt, Genel Sekreter Mehmet Zeki Küçük, Kırşehir PTT Başmüdürü Mehmet Kâni Gümüşoğlu, akademik ve idari personel, PTT çalışanları ve öğrenciler katıldı.

Ahi Evran Üniversitesi PTT Şubesinin açılış konuşmasını Kırşehir PTT Başmüdürü Mehmet Kâni Gümüşoğlu yaptı. Gümüşoğlu konuşmasında, 177 yıldır ülkemizin istiklali ve istikbalinde önemli işlere imza atmış bir kurum olduklarını belirterek Ahi Evran Üniversitesi Şubesinin açılışını gerçekleştirmenin sevincini yaşadığını dile getirdi. Ahi Evran Üniversitesi PTT Şubesinin ülkemize, milletimize ve üniversitemize hayırlı olmasını dileyen Başmüdür Gümüşoğlu, şubenin açılmasına vesile olan PTT Genel Müdürü Kenan Bozgeyik ile Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya’ya teşekkür etti.

PTT Başmüdürü Mehmet Kâni Gümüşoğlu’nun konuşmasının ardından Rektör Karakaya da bir konuşma yaptı. Hizmeti hak edenlerin ayağına götürmeyi görev bildiklerini belirten Prof. Dr. Vatan Karakaya, iletişim çağında ulaştırma hizmetlerinin önemli bir ihtiyaç olduğunu kaydetti. “Bizler bu tür kurumları iyi kullanmalıyız ve öğrencilerimizin güvenilir kampüslerde eğitim görmesini sağlamalıyız.” diyen Rektör Karakaya, Ahi Evran Üniversitesi PTT Şubesinin şehrimize, üniversitemize, öğrencimize ve personelimize hayırlı olmasını temenni etti.

Açılış konuşmalarının ardından Ahi Evran Üniversitesi PTT Şubesinin açılış kurdelesini Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mustafa Kurt, Genel Sekreter Mehmet Zeki Küçük ve PTT Başmüdürü Mehmet Kâni Gümüşoğlu birlikte kesti.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER