Kırşehir Flash Haber

BELEDİYE BAŞKAN ADAYI DOÇ.DR ONUR KÖKSAL’ A DESTEK ÇIĞ GİBİ BÜYÜYOR.

BELEDİYE BAŞKAN ADAYI DOÇ.DR ONUR KÖKSAL’ A DESTEK ÇIĞ GİBİ BÜYÜYOR.
15 Şubat 2019 - 14:38 'de eklendi ve 954 kez görüntülendi.

Kırşehir Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Onur Köksal Milliyetçi hareket partisinden adaylığının kesinleşmesinin ardından hemşerileri ile bir araya gelmeye devam ederken, Toplumun bir çok kesiminden övgüyle bahsedildiği, vizyon ve misyon sahibi olduğu, birleştirici, gönül adamlı lığı, özellikle genç işsiz kesimin 40 proje 20 bin istihdam konusundaki projeleri çok ilgi çektiği gözlemlenmiştir.

Köksal : Kırşehirde durdurak bilmeden toplumun her kesimine ulaşmaya ve projelerini anlatmaya devam ediyor. Özellikle güler yüzlü olması ve halkın içinden birisi olduğunu halkın dilinden ve gönülden konuştuğundan bahsedilmektedir.

“Batı kültüründe yaşadım, özümü kaybetmedim”
Yaşadığı kültürel değerleri ön plana çıkarmak ve kişinin özünü kaybetmemesi için çalışmalar yaptığını anlatan Doç. Dr. Onur Köksal, “Batı kültürünü oluşturan aslında doğudur. Batı, Doğudan alacaklarını aldıktan sonra prestijli olmaya başladı. Kırşehir, bizim sevdamız ve yürek yangınıdır. Babamın kırık bir sazı vardı ve duvarda asılı dururdu. Kayseri’de eğitim görürken gönül sevdamı notalar oluşturdu. Belediye konservatuarında beni saz eğitimi için almadılar. Kendi hocalığımı kendim yaparak saz çalmayı öğrendim. Burada en büyük etki kültür birikimim oldu. ”diye konuştu.

Kırşehir’e kazanım yapmak için geldiğini ve kullanacak projelerinin olduğunu anlatan Köksal, sözlerini şöyle sürdürdü;
“Kırşehir’de ittifak yok. MHP’nin adayı var. Biz, partimizin adayı olarak yolumuza devam edeceğiz. Elbette adayların bu şehirde yapacakları var. Başarılar diliyorum. Projelerimizi kullanacak varsa da verelim yapsın. Ahi Evran’dan el, Erol Güngör’den ilim, merhum Neşet Ertaş’tan da tel aldım.”

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER