Kırşehir Flash Haber

Belediye Başkanı Bahçeci, Muhtarlara Çalışmalarını Anlattı

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Neşet Ertaş Kültür ve Sanat Merkezinde 14 Mahalle muhtarına Belediye çalışmalarını ve projelerini anlattı.

Belediye Başkanı Bahçeci, Muhtarlara Çalışmalarını Anlattı
12 Şubat 2018 - 14:28 'de eklendi ve 466 kez görüntülendi.

Bahçeci, Kültür ve Sanat Merkezinde 14 Mahalle muhtarına Belediye çalışmalarını ve projelerini anlattı.

Kırşehir Belediye Başkanı tarafından 9 yıllık hizmetlerin ve çalışmaların anlatıldığı toplantıda muhtarların mahalleleri için talep ve önerileri alındı.

9 yıldır aralıksız yaptığı bilgilendirme ve istişare toplantılarına ara vermediğini ifade eden Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Kırşehir’de çıtayı her zaman yüksek tuttuklarını söyledi.

Kırşehir’i Anadolu Bölgesinin yaşanabilir en önemli şehri yapmakta olduklarını anlatan Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, “Hepimizin ortak amacı bu şehre hizmet etmek ve Kırşehir’de hizmet çıtasını en üst seviyelere çıkaracak hizmetler vermek. Biz 2009 yılında göreve geldiğimizde ilk olarak bu şehrin var olan sorunlarını çözmeye çalıştık. Şehrimizin sorunlarını çözüme kavuşturduktan sonra şehrimizi Anadolu’nun en yaşanabilir şehri yapmak için her alanda proje ürettik. Yaptığımız her proje; şehrin değişen, gelişen, yenilenen yüzüne ayna tuttu. Kırşehir, Anadolu’nun parlayan yıldızı oldu. Sosyal, kültürel, çevre, trafik ve temizlik alanlarında büyük ve önemli adımlar attık. Biz Kırşehir’in maküs talihini değiştirdik. Yaptığımız dev projelerle Kırşehir artık geleceğine koşuyor. Kırşehir yıllarca çekişmeler ve dedikodularla uğraşmaktan ilerleyemedi. Bizler kişilerle uğraşmak yerine, projelerimize odaklandık. Kırşehir’de hiç bir kesimi ayırt etmeden onları kucaklayarak projelerimizi hayata geçirdik. İşte bu azimle ve aşkla çalışarak Kırşehir’imizi geleceğe hazırlayacak projeleri hayata geçirdik. Neşet Ertaş Kültür Sanat Merkezi, yollar, kaldırımlar, Güzler Parkı, Kent Park, Cacabey Meydanı, Ahi Evran Külliyesi, Uzun Çarşı, Kale, bu projeler Kırşehir’in ana damarları oldu. Kırşehir’in bütün ihtiyaçlarını karşılayarak yeni projelerle de Kırşehir’i geleceğe hazırlayacağız. Yaptığımız bu faaliyet sunum toplantıları bizler için çok önemli. Sizlerin fikirlerinize çok önem veriyoruz. Ortak akılla yapılan işlerin çok faydalı olduğunu düşünüyorum” dedi. – KIRŞEHİR

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER