Kırşehir Flash Haber

CHP’ DEN BASIN TOPLANTISI !

CHP’ DEN BASIN TOPLANTISI !
26 Şubat 2018 - 23:04 'de eklendi ve 552 kez görüntülendi.

Chp İlçe Başkanı Osman MUTLU Bu bir algı operasyonudur !

Cumhuriyet Halk Partisi Boztepe İlçe Başkanı Osman Mutlu, CHP’li belediye meclis üyesi Mehmet Emin Belten ve eşi Feleknaz Belten’in noter kanalı ile partiden istifa edip, AK Parti’ye geçtiğini belirterek, başka istifa olmadığını ifade etti.

CHP Kırşehir il merkezinde düzenlenen basın toplantısında Başkan Mutlu 80 kişilik bir istifanın olmadığını, sadece 2 kişinin istifa ettiğini dile getirmiştir. Bu ifadelerinin yanı sıra elinde 2 adet noter belgesinin bu istifaya kanıt olduğunu, istifaların eline posta yoluyla ulaştığını ifade etmiştir.

Boztepe’de şu an 183 erkek, 55 kadın üyem mevcuttur. Bu şahsın bu beyanlarıyla bildiğiniz gibi AK Parti tarafından algı operasyonu yapılarak partimizin adına çok yanlış bir şekilde iftira atılmıştır.

Biz demokrasiyle mücadele eden insanlardan biriyiz. Demokrasinin ne olduğunu çok iyi bilen bir insanız. Eğer gerçekten 80 kişinin istifası gerçek olsaydı bugün basın mensuplarının önünde istifa edecektik.  Sözleriyle ifadesine son veren CHP li ilçe başkanı Osman MUTLU ,  CHP Kırşehir İl Başkanı Yılmaz Zengin ise ;

Bu kişi AK Parti’nin kadrosuna geçmiştir. Biz kimseye kırılmış değiliz. AK Parti’nin yöneticileri şunu iyi bilmeli: Biz CHP iktidarında, asla insanların ırkına, mezhebine, cinsiyetine, ideolojine bakmaksızın sadece insan esas olarak hizmet edeceğiz. Çünkü biz insanları Yaradan’dan ötürü seviyoruz. AK Parti 16 yıldır kendinden olanlara yaşam tanımıyor, kendinden olmayanlara zulüm ediyor. Bugün görüyoruz, Cumhuriyeti yöneten anlayış ve zihniyet, Cumhuriyeti kuranlarla rövanş peşine düşmüşler. Boztepe halkı demokrasiye inanmış bir halk. Referandumda her türlü baskıya rağmen Boztepe halkı ‘Hayır’ kampanyası yürüterek, birinci olarak ‘Hayır’ çıkmıştır” dedi.

 

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER