Kırşehir Flash Haber

ÇOCUK KOROSU 3 MAYIS GÜNÜ…..

ÇOCUK KOROSU 3 MAYIS GÜNÜ…..
02 Mayıs 2018 - 22:41 'de eklendi ve 439 kez görüntülendi.

Kırşehir Belediyesi Çocuk Korosu konseri 03 Mayıs 2018 Perşembe günü Neşet Ertaş Kültür Sanat Merkezinde yapılacak.

Çocuklarımızın eğitiminin yanında sosyal anlamda da gelişimine ve eğitimine katkı sağlamak için kurduğumuz çocuk korosu çalışmaları devam ediyor diyen Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci; “ Kurduğumuz çocuk korosu ile çocuklarımızın müzik alanında çalışmalar yapmasını planladık. Bu yıl 4.sü düzenlenecek çocuk korusu konseri Neşet Ertaş Kültür Sanat Merkezinde yapılacak. Konsere tüm halkımızı davet ediyorum.

Her zaman dediğimiz bir şey var. Bir insan mutlaka hem bir sanat alanında hem de bir spor alanında kendini geliştirmeli diyen Başkan Bahçeci; Biz de Belediye olarak hem çocuklarımızın hem de diğer vatandaşlarımızın kendilerini bir sanat ve spor alanında geliştirmeleri için imkânlar tanıyoruz.

Açtığımız tenis kortları ile spor alanında kendilerini geliştirmelerini sağlıyoruz. Aile Yaşam Merkezi ve Belediye Gençlik Merkezinde devam eden çeşitli alanlardaki kurslarla her yaştan vatandaşın sosyal ve kültürel gelişimlerine katkı sağlıyoruz. Vatandaşlarımızın da Aile Yaşam Merkezi ve BEGEM’de ücretsiz olarak devam eden kurslara katılmalarını bekliyoruz. Kurduğumuz çocuk korosunda çocuklarımız uzman eğitimcilerimiz tarafından eğitilmektedir dedi.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER