Kırşehir Flash Haber

ÇOCUK ŞENLİĞİNE YOĞUN İLGİ…!

ÇOCUK ŞENLİĞİNE YOĞUN İLGİ…!
24 Nisan 2018 - 22:13 'de eklendi ve 417 kez görüntülendi.

Kırşehir Belediyesi tarafından bu yıl 4.’si organize edilen çocuk şenliği Aşıkpaşa Masal Park’ında yoğun bir katılımla gerçekleşti.

Kırşehir Belediyesi tarafından geleneksel hale gelen çocuk şenliği Aşıkpaşa Masal Park’ında yapıldı. Aşıkpaşa Masal parkında düzenlenen şenliklere aileleriyle birlikte gelen Kırşehir’li çocuklar eğlence ve neşe dolu bir gün geçirdi.
Aşıkpaşa Masal Parkında kurulan platformda gün boyunca şarkılar çaldı, çocuklar için yarışmalar, animasyon gösterileri düzenlendi. Ayrıca yüz boyama, macunlar, bayraklar ve balonlar dağıtıldı. Masal Park’ında yapılan kutlamalara çocuklar kadar büyüklerde ilgi gösterdi.

Aşıkpaşa Masal Parkında düzenlenen Çocuk Şenliğinde; Çocuk Korosu, Palyaço Etkinlikleri, Yüz boyama Etkinliği, balon, Resim Sergisi, İlizyon Gösterisi, Tiyatro Gösterisi, Halk Oyunları Gösterisi, Sürpriz Hediyeler, Parmak Boyama, bayrak dağıtımı, çeşitli yarışmalar ve müzik eğlence programının yer aldığı bir etkinlik düzenlendi.

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını bize ,çocuklarımıza armağan eden Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü minnetle ve dua ile anıyoruz. Tüm şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyoruz. 98 yıl önce bugün milli irademizin tecellisi olan Türkiye Büyük Millet Meclisi kuruldu. Bugünün çocuklara armağan edilmesi son derece anlamlı. Bizde Kırşehir Belediyesi olarak çocuklar için yaptığımız bu masal parkında, çocuklarımıza güzel bir gün geçirmek için bu organizasyonu hazırladık, emeği geçen arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Çok özel bir çocuk koromuz var. Türkiye’de sayılı çocuk korolarından bir tanesi. Bu güzel çocuk korosu için hocalarımıza teşekkür ediyorum.
Bizlerde Kırşehir’imizi güzel bir hale getirmek için gece gündüz çalıştıklarını kaydeden Bahçeci, Çocuklarımıza daha güzel bir Kırşehir armağan etmek için onlara güzel bir gelecek hazırlamak için çalışıyoruz. Allah birlik ve beraberliğimizi bozmasın. Ağız tadı ile nice güzel bayramlara ulaştırsın diye dua ediyoruz. Bugün önemli bir gün. Çocuklarımızla birlikte olmak gerçekten bizim için mutluluk verici. Masal parkını çocuklar için yaptık. Çocuk şenliği ‘de geleneksel hale geldi. Burada çok farklı etkinlikler, konserler , yüz boyamalar, hediyeler ve çocuklara ayrılmış güzel bir gün oldu.

Belediye tarafından yapılan organize çocuklara bütün aktiviteler ücretsiz şekilde sunuldu. Çocuklar ise Park’ta gönüllerince eğlendi. Şenlikte, minikler bütün gün çocuk olmanın tadını çıkardı.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER