Kırşehir Flash Haber

ESNAF ODALARI NECMETTİN ERKAN İÇİN BİRLİK OLDU…!

ESNAF ODALARI NECMETTİN ERKAN İÇİN BİRLİK OLDU…!
19 Haziran 2018 - 22:43 'de eklendi ve 578 kez görüntülendi.

AK Parti milletvekili Necmettin Erkan’a destek vermek için Esnaf Odaları Birlik Başkanları Kırşehir’e gelerek destek açıklaması yaptı.

24 Haziran tarihinde yapılacak erken seçimde AK Parti 2. sıra milletvekili adayı Necmettin Erkan’a destek açıklamasına gelen oda ve birlik başkanları adına açıklamada bulunan İstanbul Esenler Esnaf Odaları Birlik Başkanı Şükrü Şahin, esnaf ve sanatkarın güçlenmesi adına Kırşehir’e gelerek destek açıklaması yaptıklarını söyledi.

Şahin açıklamasında, “AK Parti adayı Necmettin Erkan ile esnaf ve sanatkarlar odaları meslek kuruluşları olarak uzun yıllar birlikte çalışmanın onur ve gurunu yaşadık.

Erkan, esnaf ve sanatkarı güçlenmesi adına bir çok başarılı çalışmanın altına imza atmıştır. Genel Müdürlük ötesinde Necmettin Erkan, bizlerin yardımcısı omuz omuza yürüdüğümüz dert ortağımız olmuştur”dedi.

Başbakan Yıldırım ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile her fırsatta Erkan’ın bir araya geldiğini ifade eden Şahin, açıklamasını şöyle devam etti;

“Esnaf ve Sanatkarımızın hayatlarını kolaylaştıracak ve rekabet güçlerini arttıracak vergi, SGK, kredi, hibe, teşvikler, gibi bir çok konuda çalışmalarımızın sonuçlandırılmasında emeği olan Erkan’a birlik başkanları olarak teşekkür ederiz”ifadelerini kullandı.

Ahi Külliyesinde yapılan açıklamanın ardından Birlik ve Oda Başkanları, Kırşehir’de esnafları gezerek AK Parti adayı için destek istedi.

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, ayakta duran insanlar ve iç mekanGörüntünün olası içeriği: 2 kişi, ayakta duran insanlar ve iç mekan

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, oturuyorGörüntünün olası içeriği: 3 kişi, ayakta duran insanlar ve ayakkabılar

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER