Kırşehir Flash Haber

ESNAFTA MEHMET TEKİN HEYECANI…!

ESNAFTA MEHMET TEKİN HEYECANI…!
27 Nisan 2018 - 22:43 'de eklendi ve 2914 kez görüntülendi.

02.05.2018 Çarşamba günü yapılacak olan Esnaf ve Sanatkârlar odaları birlik başkanlığı seçiminde 2 aday yarışacak.

Mevcut başkan Bahamettin ÖZTÜRK ve şoförler odası başkanı Mehmet TEKİN’ in yarışacağı seçimde Mehmet TEKİN’ in esnaflar tarafından yoğun ilgi gördüğü ve değişim istediği gözlerden kaçmıyor.

Genç, dinamik başkan adayı TEKİN ayrıca şoförler odasında yaptığı başarılı adımlar sayesinde şoförler camiasında da sevilen ve sayılan biri olmuştur.

Şoförler odası başkanı Mehmet TEKİN ile seçim hakkında yapılan görüşmede;

ESNAF DEĞİŞİM İSTİYOR

Yarım kalan projeler var. Esnafın değişim ve dönüşüm istediğini çok iyi biliyoruz” ifadelerini kullandı.

YENİ YÖNETİM MODELİ KAZANDIRACAĞIZ

Kırşehir ESOB’ ta işlerin iyi gitmediğini savunan TEKİN şunları kaydetti: ”İşlerin bozulmasının ilk nedeni baştakilerin insan-hizmet ve kalkınma odaklı olmayan, koltuk odaklı, statükocu düşüncelere esir edilmiş yönetim anlayışıdır.

Yaşanan olumsuzlukları ve camianın üstünde dolaşan kara bulutları dağıtmak, çağın gereklerine uygun, ihtiyaçları karşılayacak yeni yönetim modeli kazandırmak için aday olduk. Biz, genç, dinamik, Oda’sında başarılı, idealleri olan, heyecanı bitmemiş, ununu eleyip eleğini duvara aşmamış bir ekiple koşmaya hazırız” diye konuştu.

HEDEFİMİZ AHİLİK

Hedefimiz esnaf, hedefimiz Ahilik, hedefimiz birliğin itibarıdır. Ahilik şehrine yakışır, sadece seçimlerle değil esnafın her zaman yanında olmak, esnafın derdine çare olmak için adayız.

Bizde Kırşehir Flash Haber Ailesi olarak bu yolda Mehmet TEKİN’ e Başarılar dileriz…

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER