Kırşehir Flash Haber

Hemşehrimiz Selçuk Aslan Müfettiş oldu !

Hemşehrimiz Selçuk Aslan Müfettiş oldu !
04 Mart 2018 - 12:41 'de eklendi ve 714 kez görüntülendi.

Kırşehir’ in yetiştirdiği Kırşehir’in evladı yıllardır zor şartlarda yılmadan devletine hizmet edebilmek için koşuşturan Hemşehrimiz Selçuk Aslan Mülkiye müfettişi olmuştur. Yaptığı açıklamada ;

16 yıldır mensubu bulunduğum Mülki İdare Amirliğinde Kaymakam olarak son günümüzü tamamladık. Artık yola Mülkiye Müfettişi olarak devam ediyoruz.
89. Dönem Mülki İdare Amirleri adına mezuniyet törenimizde yaptığım konuşmada “bu cennet vatanın taşrasında birer ışık olmak için maddeyi bırakıp, manaya koşuyoruz” demiştim.
Bu koşu beni ve ailemi Kayseri/Tomarza’ya, oradan Bingöl/Yayladere’ye, oradan Elazığ/Kovancılar’a, oradan Rize/Pazar’a, oradan Çorum/Osmancık’a ve eş zamanlı farklı bir görevle Fırat Kalkanı Sahasına taşıdı.
Her birinde gönüller kurmaya gittik, gök kubbede hoş bir sada bırakmaya talip olduk. Bir koyunu, kurt kapsa adli ilahide hesabını verebilecek bir vicdanla emanete sahip çıktık.
Şimdi yeni bir başlangıcın şafağında cümle dostlara selam olsun…

 

Bizde Kırşehir Flash Haber ailesi olarak kendisinden gurur duyduğumuzu her daim yanında olacağımızı hemşehrisi ve toprağı olarak yeni görevinin kendisine başarılar getirmesini temenni ediyoruz.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER