Kırşehir Flash Haber

Huzurevi Sakinlerimizin Anneler Günü Kutlandı.

Huzurevi Sakinlerimizin Anneler Günü Kutlandı.
07 Mayıs 2018 - 22:51 'de eklendi ve 636 kez görüntülendi.

Müdürlüğümüze bağlı Kırşehir Huzurevimizde kalan yaşlı annelerimizin anneler günü kutlandı.


Programa; Sayın Vali Yardımcımız Bünyamin Yıldız’ın eşleri Şeyma Yıldız, İl Müdürümüz Ramazan Baykara’nın eşleri Münüre Baykara, kuruluş idarecilerimiz ve sivil toplum kuruluş temsilcileri katıldı.

Vali Yardımcımız Bünyamin Yıldız’ın eşleri Sayın Şeyma Yıldız; “ Bizleri canından, ruhundan, özünden bir parça olarak gören ve tüm hayatını bizim hayatımızın daha iyi olması için harcayan annelerimiz; hoşgörünün, fedakarlığın, şefkat ve merhametin dünyadaki yansımalarıdır.

Bu anlamlı günde; annelerimizi mutlu etmek, annelerimizin yüreklerini sevgiyle doyurmak ve onların ilgisine layık olmak hepimizin asli görevidir. Bu vesile ile tüm annelerimizin anneler gününü kutluyorum” dedi.

İl Müdürümüzün eşleri Sayın Münüre Baykara; “ Bizim inanç anlayışımıza göre, annelik dünyanın en yüce, en kutsal vazifelerinden biri; anneler ise iyiliği en çok hak eden değerli varlıklardır. Baldan tatlı dilleriyle sözün en güzeline, gül cemalleriyle yüzün en güzeline, fedakârlıkları ve sevgileriyle kalbin en güzeline sahip cennet kokulu annelerimizin anneler gününü kutluyorum” dedi.

Programda; günün anlam ve öneminin anısına pasta kesilerek huzurevi sakinlerimize çeşitli hediyeler dağıtıldı.

Yaşlılarımızla gerçekleşen sohbetlerin ardından program sona erdi.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER