Kırşehir Flash Haber

İŞTE KIRŞEHİR MHP MİLLETVEKİLİ ADAYLARI…!

İŞTE KIRŞEHİR MHP MİLLETVEKİLİ ADAYLARI…!
17 Mayıs 2018 - 20:35 'de eklendi ve 1390 kez görüntülendi.

MHP Kırşehir İl Başkanı Arif Kılıç, 24 Haziran’da Cumhurbaşkanı Seçimi ile birlikte yapılacak 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi için partilerinin Kırşehir milletvekili adaylarının sırasıyla Oğuz Sulusaray ve Aydın Akpınar olduğunu bildirdi.

 MHP Kırşehir İl Başkanı Arif Kılıç, 24 Haziran’da Cumhurbaşkanı Seçimi ile birlikte yapılacak 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi için partilerinin Kırşehir milletvekili adaylarının sırasıyla Oğuz Sulusaray ve Aydın Akpınar olduğunu bildirdi.

Kılıç, yaptığı yazılı açıklamada, 24 Haziran’da gerçekleştirilecek seçimlerin Türkiye için hayati değer taşıdığını belirtti.

Bunun bilincinde olunması gerektiğini ve MHP’nin, yarım asırlık bir çınar olarak, köklerini geçmişten alan ve devletin kuruluş felsefesi aynı istikamette olan Başbuğlarının izinde, liderinin emrinde bütün kurulan tuzakları boza boza yoluna devam ettiğini dile getirerek, şunları kaydetti:

“Partimizin Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde adayı Recep Tayyip Erdoğan’dır. Bütün teşkilatımızın görüşlerini, düşüncelerini alarak milletvekilliği aday sıralamamız birinci sırada siyaset bilimci Oğuz Sulusaray, ikinci sırada avukat Aydın Akpınar olarak belirlenmiştir. Devletimize, şehrimize ve partimize hayırlı olsun.”

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER