Kırşehir Flash Haber

KIRŞEHİR’LİNİN HİZMETİNE GİRDİ!

KIRŞEHİR’LİNİN HİZMETİNE GİRDİ!
24 Şubat 2018 - 0:24 'de eklendi ve 628 kez görüntülendi.

 

 

Kırşehir Kılıçözü sanayi sitesinde 33.blokta SÜNGÜ Oto yedek parça isminde, JAPON & KORE marka araçların oto yedek parça mağazası açıldığı bilgisi alınırken, Mağaza sahibi Ömer SÜNGÜ’nün bu iş yerini açmaktaki en önemli gayesinin hizmet olduğu, bu hizmeti Kırşehirli biri olarak hemşehrilerine sunmasından büyük mutluluk duyduğunu belirterek, öncelikle ticari ahlak ve güvenilirliğin kazanılması gerektiğini vurgulamıştır.

Açılmış olan Oto yedek parça mağazasında, Hyundai, Toyota, Honda, Mazda, Nissan, Kia, Mitsubishi ve Suzuki marka araçların yedek parçalarının orijinal ve muadil ürünlerinin satışta olduğu belirtmiştir.

Yaygın toptancı ağı özellikle japon ve kore marka araçların orjinal üretim yapan PHC VALEO, AISIN, GOETZE, SEİWA, MANDO, GMB, SECO, DENSO, NGK, SWAP, MOTO TECH, ŞAHİN, GÜNEŞ, KYOTA, DEPO, JPİ, TONGYANG, DEGA, MOBİS, HMC, MAYSAN MANDO, AYD, BOSCH, TWİNS, KALE, ORİS, LKS, EXEDY, TETİK, ANKA, OSRA marka fabrika ve üretimci ile anlaşmasının bulunduğu bilgisi alınmıştır.

                Ayrıca araçlarınızın yağ, anifiriz, silecek, jant kapakları, antifirizli cam suyu, yakıt katkısı ve motor katkılarının bulunduğu bilgiside alınmıştır.  Uygun ve garantili ürünleri Kırşehirli halkın hizmetine sunan girişimci, Sözlerine şöyle devam etmiştir;

 Kırşehirli halkın en büyük sıkıntılarının parça bulamadığından il dışına gitmek zorunda olduğu, il dışından sipariş verdiklerinde ise yanlış veya arızalı yedek parça geldiği karşılarında muhattap bulamadıklarını dile getirmiştir.

                Uygun fiyat perakende satış ve garantili ürünler ile halkın hizmetine giren SÜNGÜ OTO JAPON & KORE oto yedek parça mağazasına biz Kırşehir Flash Haber Ailesi olarak hayırlı uğrulu olmasını diliyoruz.

 

 

 

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER