Kırşehir Flash Haber

Kadınlar Gününde Anlamlı Buluşma !

Kadınlar Gününde Anlamlı Buluşma !
08 Mart 2018 - 20:32 'de eklendi ve 394 kez görüntülendi.
Valimiz Sayın Necati Şentürk ve eşi Sevim Şentürk, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle düzenlenen programda ilimizdeki şehit ve gazilerimizin bayan yakınları ile bir araya geldi.
Düzenlenen yemekli programda bir konuşma yapan Valimiz Sayın Necati Şentürk, şehit ve gazilerin eşleriyle, anneleriyle, kardeşleriyle böylesine anlamlı bir günde bir arada bulunmaktan memnuniyet duyduğunu söyledi.
Kadınlarımızın sadece bugün değil her zaman kıymetinin bilinmesi gerektiğini belirten Valimiz Sayın Necati Şentürk, “Elleri öpülesi annelerimizin değerini bilmeliyiz. Cennet anaların ayakları altındadır. Şehitlerimizin ve gazilerimizin annelerine sabırlar diliyorum. Onlar kahraman yiğitlerimizi doğurup büyütüp askere gönderdiler ve vatana feda ettiler. Bu vatanın annelere şükran borcu var. Ayrıca, kadına yönelik uygulanan şiddeti önleyici çalışmalar da var. Bu konudaki projeleri destekliyoruz. Bu duygularla bütün kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyorum.  Bütün şehitlerimize de Allah’tan rahmet, gazilerimize şifalar diliyorum.” dedi.
Program, Valimiz Sayın Necati Şentürk ve eşi Sevim Şentürk’ün kadınlarla sohbet etmesi ile sona erdi.
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER