Kırşehir Flash Haber

Kaman Devlet Hastanemizde Kan Sonucu Beklemeye Son!!!!

Kaman Devlet Hastanemizde Kan Sonucu Beklemeye Son!!!!
16 Mart 2018 - 21:23 'de eklendi ve 498 kez görüntülendi.

Kurumumuz bünyesinde hizmet veren Kaman Devlet Hastanesi Laboratuvarımız; hastanemize başvuran hastalara en güvenilir ve en kaliteli sonucu, en kısa sürede vermeyi amaçlamaktadır.
Artık Kaman Devlet Hastanesi Biyokimya Laboratuvarı olarak ileri teknolojilerin kullanıldığı yöntemler ile hastalarımıza ve hekimlerimize hizmet vermekteyiz. Laboratuvarımızda Rutin Biyokimya testleri, Hormon analizleri, basit hematolojik testler, gaita ve idrar analizleri, kan gazı analizleri yapılmaktadır.
Kaman Devlet Hastanemizin cihazları yenilenmeye devam ediyor tek hedefimiz vatandaşlarımıza daha iyi ve kaliteli hizmet sunabilmektir, hastanemize yeni alınan bu cihazların devamı gelecektir.
Hormon cihazı gelmeden önce hastalarımız birkaç gün sonuçlarının çıkmasını beklemekteydi. Şimdi aynı gün sonuçlarını alıyorlar. Tabi bu durum hasta memnuniyetinin yanında bizleri de mutlu ediyor ve görevimizi yapmanın huzurunu yaşatıyor.
İnşaatında sona gelinen yeni hastanemize de hazırlık olarak mevcut hastanemizi ilçe insanına yaraşır son teknoloji modern cihazlarla donatma gayretindeyiz. dedi.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER