Kırşehir Flash Haber

Kırşehir Artık Örnek Alınan Bir Şehir Oldu…!

Kırşehir Artık Örnek Alınan Bir Şehir Oldu…!
09 Nisan 2018 - 22:28 'de eklendi ve 434 kez görüntülendi.

Başkan Bahçeci : “Kırşehir Artık Örnek Alınan Bir Şehir Oldu…!”

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, şehir merkezinde yürütülen çalışmaları yerinde incelemek ve bilgi almak amacıyla sürdürdüğü teknik inceleme gezilerine devam ediyor. Bahçeci bu kapsamda çoğu bitme aşamasına gelen projeler hakkında Belediye Başkan Yardımcıları ve ilgili birim müdürlerinden bilgi aldı.

Bahçeci, şehrin çehresini değiştirecek ve şehre çağ atlatacak projeleri hayata geçirirken çalışmaları da yakından takip ederek yerinde inceliyor.

Bu kapsamda Bahçeci Uzun Cephe Düzenlemesi, Akbank önündeki park düzenlemesi, Caddelerde Peyzaj düzenlemeleri, Yavuz Sultan Selim Bulvarında yol yapımı ve Lise Caddesi’ndeki sert zemin çalışmalarını yerinde incelemelerde bulundu.

Belediye Başkanı Bahçeci, “Tarihi Uzun Çarşı düzenlememiz de sona yaklaştık, inşallah bir ay içerisinde tamamlanacak ve Şehrimiz yeni bir güzelliğe kavuşacak. Akbank’ın önündeki çınarların altında yaptığımız düzenleme bitti, çok klas bir alan oldu, arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Caddelerimizde Peyzaj çalışmaları hızla tamamlanıyor, hepsi çok özel bitkilerden oluşan düzenlemeler Kırşehir’i yeni bir boyuta taşıyor, gerçekten çok emek veriliyor ne olur bunları korumakta hassas davranalım. Yavuz Sultan Selim Bulvarında yol çalışmamız devam ediyor, 5 kat standartında çok kaliteli bir yol yapıyoruz, 10 güne kadar masal parkı kavşağına kadar olan kısım bitecek inşallah. Lise ve Atatürk Caddesinde ki çalışmamız da hızla devam ediyor, çalışmalarımız sonlandıkça şehrimiz için ne hayal ettiğimiz daha iyi anlaşılıyor”

Devam eden belediye yatırımlarının kısa sürede tamamlanarak hizmete sunulacağını da söyleyen Başkan Bahçeci, ’’Belediye olarak şehrimizin ihtiyacı olan hizmetleri kazandırabilmek ve vatandaşımızın hak ettiği kalitede hizmet üretmek için tüm ekiplerimizle birlikte canla başla çalışıyoruz. Gerek yol çalışmalarımız gerekse şehrimizi geleceğe taşıyacak projelerimiz Kırşehir’imizi geliştirme ve değiştirme adına yaptığımız çalışmalardır” dedi.

Şehrimiz her açıdan bambaşka bir görünüme kavuştu diye kaydeden Başkan Bahçeci “Kırşehir artık hizmeti örnek alan değil, hizmette örnek olan bir konumda. Yaptığımız çalışmalarla daha yaşanılır bir Kırşehir inşası gerçekleştiriyoruz. Modern ve geleceğe dönük, yarınların muhtemel sorunlarına öncü çözüm getiren, vizyon projelerle hemşerilerimizin taleplerine kulak veren bir yönetim anlayışına sahibiz. Her zaman dile getirdiğimiz gibi, Kırşehir halkımız her şeyin en iyisini hak ediyor.Yapılan her proje ve çalışmalarda halkımızla birlikte karar alarak ilerliyoruz. Tüm yapılan işlerde önceliğimiz kalite ve özgünlük. Daha güçlü bir Türkiye’nin ve daha yaşanılır bir Kırşehir’in birlik ve beraberlik içerisinde inşa edileceğine inanıyorum” dedi

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER