Kırşehir Flash Haber

Kırşehir Belediyesi Dolmuş Esnafıyla Anlaştı

Kırşehir Belediyesi Dolmuş Esnafıyla Anlaştı
04 Haziran 2018 - 22:04 'de eklendi ve 2720 kez görüntülendi.

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, dolmuş şoförleriyle anlaştıklarını, kartlı sistemle en ekonomik, konforlu ve güvenilir ulaşımı sağlayacaklarını bildirdi.

Belediyeden yapılan yazılı açıklamaya göre, Bahçeci, Bağbaşı TOKİ konutlarında mahalle sakinleriyle seçim toplantısı yaptı.

Kırşehir’de önemli hizmetler yaptıklarını belirten Bahçeci, Bağbaşı TOKİ’nin kısa zamanda tamamlanacağına işaret ederek, bölgeye birçok yeni kamu binasının yapıldığını dile getirdi.

Bahçeci “Kentte demiryolu gelecek. Petlas’ın yanına organize sanayiyi getiriyoruz. Petlas’a bin dönüm arazi vereceğiz. Petlas’ın sahibi Mustafa Özcan’dan Petlas kadar büyük bir fabrika yapacağına dair bizlere söz verdi. İstihdama, çalışmaya ihtiyacımız var. Belediye olarak çok işimiz var. Partiler gelip geçici, Kırşehir kalıcıdır. Bizim derdimiz Kırşehir. Derdimiz kavgadan gürültüden uzak, çocuklarımıza daha güzel bir şehir bırakmaktır. Dolmuş şoförleriyle anlaştık. Kartlı sistemle en ekonomik, konforlu ve güvenilir ulaşımı sağlayarak kenti otobüslerle donatacağız.” dedi.

AK Parti’nin 16 yıldır milletine hizmet ettiğini, Kırşehir’de iki milletvekili adayı bulunduğunu ve vatandaşların desteğini beklediğini vurgulayan Bahçeci, şunları kaydetti:

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER