Kırşehir Flash Haber

KIRŞEHİR HALKININ HİZMETKARIYIM…!

KIRŞEHİR HALKININ HİZMETKARIYIM…!
05 Nisan 2018 - 9:02 'de eklendi ve 436 kez görüntülendi.

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, göreve geldiği günden bu yana Kırşehirlilerle kucaklaşmaya, onların dertlerini dinleyip çözüm üretmeye ve yepyeni projeleri hayata geçirmeye devam ediyor.

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci vatandaşın sorunlarını, talep ve isteklerini dinlemek, sorunlarına çözüm üretmek için her fırsatta esnaf ve vatandaşla bir araya geliyor.
Daha yaşanabilir Kırşehir için rutin belediyecilik hizmetlerinin dışında zamanının çoğunu sahada vatandaşların istek ve taleplerini birebir dinleyerek geçiren Başkan Bahçeci, mahallelerde esnaf ve kahvehane ziyaretleri yaparak, vatandaşın talep ve önerilerini birebir dinlemeye devam ediyor.

Halkla iç içe olunması gerektiğini her fırsatta söyleyen Başkan Bahçeci “Vatandaşlarımızdan aldığımız güçle daima ileri gitmek, şehrimizi daha yaşanabilir hale getirmek için canla başla çalışıyoruz. Göreve geldiğimiz gün de dediğimiz gibi şehrimizi hemşerilerimizle beraber yönetmeye gayret gösteriyor, onların istek ve taleplerini hizmetlerimizin en başına koyuyoruz.
Belediye başkanı seçildiği günden bugüne yediden yetmişe tüm Kırşehirlilerle bir araya gelen, esnafları, okulları, sivil toplum kuruluşlarını, dernekleri, camileri ziyaret eden vatandaşın dertlerini dinleyip taleplerini not alan ve yeni projeleri hakkında bilgiler veren Başkan Bahçeci, “Çok çalışarak, çok üreterek hizmete sonuna kadar devam edeceğiz. Tek arzumuz var. O da Kırşehirlilerin daha konforlu, daha kaliteli, daha huzurlu ve daha sağlıklı bir yaşam sürmesi için gayret gösteriyoruz.

Kırşehir’i kültürün, huzurun ve konforun cazibe merkezi haline getirmek için ekip arkadaşlarımız ile bütün mesaimizi yepyeni projeler üretmek için harcıyoruz” diyen Başkan Bahçeci, “Hiçbir Kırşehir’li kardeşimizi birbirinden ayırmıyorum. Hepimiz büyük bir ailenin parçası gibiyiz. Birimizin başına bir şey gelse, ayağına bir çivi batsa bundan en çok ben rahatsız olurum. Bizim çalışma prensimiz bu.
Kırşehir’deki okullara ziyaretlerde bulunan Başkan Bahçeci, okul müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve veliler ile uzun süreli sohbetler edip onların isteklerini dinlemeye devam ediyor. Ziyaretlerde yeni eğitim projelerini de anlatan Bahçeci, değişik ve faydalı fikirlere her zaman açığız mesajı da veriyor.

Dernekleri, STK’ları, ve esnafı da ziyaret eden Bahçeci, “Biz her daim halkımızın içinde olmak durumundayız. Benim vatandaşımın bir sıkıntısı varken, ben rahat edemem, rahat uyuyamam. Kırşehir halkının hizmetkarı olmak benim en büyük mutluluğum” dedi.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER