Kırşehir Flash Haber

KIRŞEHİR SANAYİSİNDE BÜYÜK YANGIN…!

KIRŞEHİR SANAYİSİNDE BÜYÜK YANGIN…!
01 Ekim 2018 - 22:36 'de eklendi ve 815 kez görüntülendi.

 

Kırşehir’de Sanayi Sitesinde Kerestelerin Olduğu Yerde Yangın Çıktı

Kırşehir’de Kılıçözü sanayi sitesinde boş kerestelerin olduğu yerde yangın çıktı.Yangın 2 saat içinde güçlükle söndürüldü.
Kırşehir’in sanayi sitesinde bulunan boş kerestelerin olduğu alanda yangın çıktı.Olay öğle saatlerinde Kılıçözü sanayi sitesinde meydana geldi. Çevreden Edinilen bilgiye göre yakılan kuru otların boş kerestelere sıçradığı belirtildi.

Etrafı yoğun kaplarken, olay yerine çok sayıda itfaiye, ve polis ekipleri sevk edildi. Kırşehir’de itfaiyenin yangına müdahalesi yetersiz kalınca ilçelerden çok sayıda itfaiye araçları sevk edildi.

Madeni işleri odası başkanı Abdurahman ŞAHİNOĞLU ‘ ndan alınan bilgiye göre 4-5 tır civarında tomruğun yandığı,  İbrahim Seyfeli , Turgut Bedir, Muhittin Bedir, Habib şahin, Hasan Dizdar isimli kişilerin zararlarının olduğu bilgisi alınmıştır.

Görüntünün olası içeriği: ateş, bitki ve açık hava

Yangın sırasında Kırşehir-Kayseri karayolunda metrelerce yükselen alevleri izlediği görüldü. Yangın güçlükle kontrol altına alınırken, soğutma çalışmaları ise 2 saat içinde Müdahale sırasında çok sayıda kereste zarar gördü.

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi, gökyüzü, açık hava ve doğaGörüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi, ayakta duran insanlar ve açık havaGörüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi, ayakta duran insanlar, dağ, açık hava ve doğaGörüntünün olası içeriği: bulut, gökyüzü, açık hava ve doğaGörüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi, ayakta duran insanlar, bulut, gökyüzü, açık hava ve doğaGörüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi, ayakta duran insanlar, bulut, gökyüzü ve açık hava

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER