Kırşehir Flash Haber

KIRŞEHİR ŞEHİDİNİ UĞURLADI…!

KIRŞEHİR ŞEHİDİNİ UĞURLADI…!
29 Kasım 2018 - 21:40 'de eklendi ve 261 kez görüntülendi.

İzmir’de görev alanına karşıdan karşıya geçerken uyuşturucu bağımlısının kullandığı aracın çarpması sonucu tedavi gördüğü hastanede yaşam mücadelesini kaybederek şehit olan Polis Memuru Buket Keleş memleketi Kırşehir’de son yolculuğuna uğurlandı.

Görüntünün olası içeriği: 22 kişi, kalabalık ve açık hava

Konak meydanında düzenlenen törenle Kırşehir’e uğurlanan Şehit Polis Memuru Buket Keleş için Cacabey Cami inde öğle namazına müteakiben tören düzenlendi.Şehidin babası Hamdi ve annesi Güler Keleş, burada taziyeleri kabul etti. Anne Keleş, kadın polislere sarılarak gözyaşı döktü.

Otomatik alternatif metin yok.

Törene, şehidin kardeşi Murat Keleş, ablaları Sevgi Özaslan ve Dilek Tuna ve yakınları ile Kırşehir Valisi İbrahim Akın, Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Cumhuriyet Başsavcısı Bilal Gümüş, Adalet Komisyonu Başkanı Hüseyin Sabuncuoğlu, İl Emniyet Müdürü İsmail Hakkı Akyüz, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Ferhat Kuran, siyasi partilerin il başkanları ve vatandaşlar katıldı.

Görüntünün olası içeriği: 5 kişi

Öz geçmişi okunan şehit Keleş’in bu yıl Aksaray Şehit Önder Güzel Polis Meslek Eğitim Merkezi’nden mezun olduğu ve mesleğe 4 ay önce başladığı belirtildi.Törene katılan Milli Savunma Bakan Yardımcısı Şuay Alpay ve İçişleri Bakan Yardımcısı İsmail Çataklı da aileye taziyelerini iletti.

Cacabey Meydanında düzenlenen tören ve kılınan namazın ardından Polis Memuru Buket Keleş’in cenazesi Kırşehir’de, Şehit Hava Pilot Astsubay Çavuş Ahmet Tozluklu Şehitliğine defnedildi.

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER