Kırşehir Flash Haber

KIRŞEHİR TİCARET ODASINDA GİRİŞİMCİLİK SERTİFİKA TÖRENİ DÜZENLENDİ

KIRŞEHİR TİCARET ODASINDA GİRİŞİMCİLİK SERTİFİKA TÖRENİ DÜZENLENDİ
29 Mart 2018 - 21:09 'de eklendi ve 431 kez görüntülendi.

KIRŞEHİR TİCARET ODASINDA GİRİŞİMCİLİK SERTİFİKA TÖRENİ DÜZENLENDİ

Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası ve Kırşehir Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü ile ortaklaşa düzenlenen KOSGEB Girişimcilik Kursu sonunda sertifikalarını almaya hak kazanan kursiyerlere TSO’da düzenlenen törenle KOSGEB Girişimcilik Sertifikaları dağıtıldı.

Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Ekicioğlu, İŞ-KUR İl Müdürü Metin Ülgen Kaya ve KOSGEB İl Müdürü Ali Sevinç’in katıldığı Sertika töreninde İŞ-KUR İl Müdürü Metin Ülgen Kaya ve KOSGEB İl Müdürü Ali Sevinç birer konuşma yaparak ilimizin ve ülkemizin sosyo-ekonomik gelişimi noktasında girişimciliğin öneminden bahsettiler.

Törende konuşan Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Ekicioğlu, Girişimcilik kursunu başarıyla tamamlayan kursiyerleri kutlayarak,’’ Bugün burada KOSGEB’in desteğiyle Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürülüğü ve Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası olarak birlikte düzenlediğimiz Girişimcilik Kursuna katılarak, başarılı olan arkadaşlarımız sertifikalarını alacak, bu ülke, ancak girişimci ruhla kalkınma seviyesini yükseltecektir. Özellikle son zamanlarda kadınlarımızın ve gençlerimizin girişimciliğe yönelmesi bizleri çok mutlu ediyor. Salonda kadınlarımızın ağırlıkta olduğunu görmekten dolayı ayrıca gururluyuz. Ticaret ve Sanayi Odası olarak bütün yeni girişimcilerimize elimizden gelen desteği sunacağız. Sertifikalarını alan arkadaşlarımızdan isteğimiz, sertifikalarını almakla kalmayıp, farklı ticaret alanlarında girişimlerde bulunmaları olacaktır.’’ dedi.

 

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER