Kırşehir Flash Haber

KIRŞEHİRİN SEVİLEN MÜDÜRÜ KAYA ADAY ADAYI…!

KIRŞEHİRİN SEVİLEN MÜDÜRÜ KAYA ADAY ADAYI…!
26 Nisan 2018 - 21:31 'de eklendi ve 1693 kez görüntülendi.

İŞ-KUR Kırşehir İl Müdürü Metin Ülgen Kaya,AK Parti Kırşehir Milletvekilliği için aday adaylığını resmen duyurdu.

 Bilindiği üzere geçtiğimiz hafta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile MHP Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli bir araya gelerek Ülkemizde yaşanan iç ve dış olayları değerlendirmeleri neticesinde bir erken seçim kararı alındı. Metin Ülgen KAYA açıklamasında ;
Ülke olarak inşallah 24 Haziran’ da erken seçime gidiyoruz,  yapılacak seçimin ülkemiz ve milletimiz için hayırlı olmasını diliyorum.

2002 yılından beri milletimizin daha müreffeh bir yaşam standardına kavuşması için gece gündüz demeden çalışan ve vatandaşlarımızın her geçen gün daha büyük bir desteğini arkasında hisseden Ak partimiz her seçimden zaferle çıkmayı başarmıştır.

Milletimize hizmet yolunda Ak Partinin kuruluşu olan 2001 yılı ile birlikte İlk üyelerinden olduğum ve devamında AK Parti Gençlik Kolları İl Başkanlığı yönetiminde bir nefer olup çalışmaya başladığım, Partimizin birçok birimlerinde yılmadan yorulmadan görev yapmaya devam ettim. Yine 2003 Yılında AK parti Kırşehir Gençlik Kolları İl Başkanlığı gibi şerefli bir görev tarafıma tevdi edilmesi ile birlikte 2006 Yılına kadar büyük bir onur ile görevime devam ettim. Sonrasında devlet memurluğu görevine başlamam hasebiyle yüreğimde AK Partinin gönüllü bir neferi ve candan destekçisi olarak hayatıma devam ettim.

Bir dönem TC Başbakanlık Özel Kalem Müdürlüğünde (B.H.İ.M) Müşaviri olarak çalışma fırsatı bulduğum Sayın Cumhurbaşkanımızın Yeni Türkiye’ nin inşa sürecinde son dönemlerde Ak Parti teşkilatlarında yeni yüzlere ve gençlere fırsat vermesiyle birlikte, Özellikle son zamanlarda partili partisiz hemşerilerimizden, dostlarımızdan milletvekili adayı olmamız yönünde yoğun talep olması ve geniş kapsamlı istişarelerimiz ile, Doğup büyüdüğüm yaşadığım memleketime duyduğum hizmet etme gayesi nedenleri ile birlikte Kırşehir Çalışma Ve İş Kurumu İl Müdürü görevimden istifa ederek Ak Parti Kırşehir Milletvekili aday adayı olduğumu sizlerin huzurunda açıklıyorum.
İnşallah Ülkemize, Memleketimize hizmet etme azmi ile çıktığımız bu yolda yetkiyi almamız halinde ağabeylerimizden aldığımız hizmet çıtasını daha da yukarılara çıkararak, Kırşehir’ in daha ileri, marka bir şehir olması için ve mensubu olmaktan onur duyduğum bu kutlu davaya daha çok hizmet üretmek adına vakit kaybetmeden çalışmalarımıza başlayacağız.

Bu duygu ve düşüncelerle 24 Haziran 2018 de yapılacak olan erken seçimin ülkemize, milletimize ve İslam alemine hayırlar getirmesini cenabı Allah (cc)’dan niyaz ediyor, siz değerli Basın Mensuplarımıza teşekkür ediyor ve aracılığınız ile birlikte tüm kamuoyuna Saygılarımı sunuyorum.”

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER