Kırşehir Flash Haber

Memuriyete Atanan Gençlerden Valimize Ziyaret!

Memuriyete Atanan Gençlerden Valimize Ziyaret!
22 Şubat 2018 - 23:01 'de eklendi ve 367 kez görüntülendi.

İlimizde devletimizin koruması altında yetişen ve kura sonucu kamu kurum ve kuruluşlarına atamaları gerçekleşen gençler Valimiz Sayın Necati Şentürk’ü ziyaret etti.

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Ramazan Baykara öncülüğünde gerçekleşen ziyarette konuşan Valimiz Sayın Necati Şentürk, kimsesiz çocuklarımızın devlet koruması altında terbiyeli, edepli, devletine ve manevi değerlerine bağlı bireyler olarak yetiştiklerini söyledi.
İlimizde sosyal hizmet kurumlarında yetişen 20 gencin kura sonucu devlet kadrosuna atandığını belirten Valimiz Sayın Necati Şentürk, “Devletimizin koruması altında, sosyal hizmet kurumlarında yetişen kimsesiz çocuklarımızdan efendi olanlar, herhangi bir suç işlemeyenlerin neredeyse tamamı iş sahibi oluyor. Devletimizin atamasını gerçekleştirdiği gençlerimiz iş sahibi oluyor, evleniyor, devletimiz için hayırlı işlerde bulunuyorlar. Kırşehir’deki kurumlarımızda yetişen gençlerimiz son derece saygılı, donanımlı, milli ve manevi değerlerimize sahip çıkan bir şekilde yetişmektedirler. Atanan gençlerimizin işlerinde davranışlarıyla, çalışkanlılıklarıyla örnek olacağından şüphem yoktur. Allah devletimize zeval vermesin. Hepinize görev hayatlarınızda başarılar diliyorum.” dedi.
Ziyaret, Sayın Valimiz ve gençler arasında yapılan sohbet ile sona erdi.
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER