Kırşehir Flash Haber

MHP ADAYINA BÜYÜK İLGİ…!

MHP ADAYINA BÜYÜK İLGİ…!
11 Haziran 2018 - 22:31 'de eklendi ve 562 kez görüntülendi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kırşehir Milletvekili adayı Oğuz Sulusaray ve Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Arif Kılıç’ın da katıldığı heyet, Boztepe’de büyük ilgiyle karşılandı.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kırşehir Milletvekili adayı Oğuz Sulusaray ve Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Arif Kılıç’ ın da katıldığı heyet, Boztepe’de büyük ilgiyle karşılandı. Yapılan ziyarette güç ve moral bulan Oğuz Sulusaray, Boztepe’ lilerin sorunlarını ve beklentilerini dinleyerek seçim beyannamesini ve Cumhur İttifakı’ nı anlattı. Çiftçilerin kullandığı mazot üzerindeki vergilerin kaldırılacağını ve sulamada ve tarım işletmelerinde kullanılan elektrikten KDV alınmayacağını, tohum, fide ve ilaç gibi girdilerin vergi yükünün düşürüleceğini belirtti.

Görüntünün olası içeriği: 6 kişi, Oğuz Sulusaray dahil, ayakta duran insanlar, takım elbise, ayakkabılar ve açık hava
Boztepe ziyaretinin ardından, MHP’liler Budak köyüne geçti. Budaklıların Cumhur İttifakı’na ve MHP’ye olan güvenleri, ülkenin geleceğinin emin ellerde olacağını gösterdi. Burada da halk ile uzun süre sohbet eden Sulusaray; tarım ve hayvancılığın ülke ekonomisindeki önemini belirtti. Ziyaretler sırasında, “Sıcakkanlı karşılamanız ve güler yüzünüzle bize güç verdiniz” diyen MHP Kırşehir Milletvekili Adayı Oğuz Sulusaray, Budaklılara teşekkür etti.

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, ayakta duran insanlar ve açık hava
Seçim çalışmalarını ara vermeden sürdüren Milliyetçi Hareket Partisi Kırşehir Milletvekili Adayı Oğuz Sulusaray, Milliyetçi Hareket Partisi Kırşehir İl Başkanı Arif Kılıç ve MHP’liler, Ahi Evran Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde sağlık çalışanlarını ve hasta yakınlarını ziyaret etti. Ziyarette sağlık çalışanlarının sorunlarını dinleyen Sulusaray, sağlık çalışanlarına yıpranma payı hakkı verileceğini söyledi. Sağlık çalışanlarının iş yükünün fazla olduğunun farkında olduklarını ve özellikle yardımcı sağlık personelinin istihdamının yaygınlaştırılacağını belirtti. Daha sonra hasta yakınlarını ziyaret eden MHP’liler geçmiş olsun dileklerini ilettiler.

Görüntünün olası içeriği: 5 kişi, Oğuz Sulusaray dahil, ayakta duran insanlar

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER