Kırşehir Flash Haber

MHP ADAYINDAN ANLAMLI AÇIKLAMA…

MHP ADAYINDAN ANLAMLI AÇIKLAMA…
22 Aralık 2018 - 21:46 'de eklendi ve 378 kez görüntülendi.

 

Milliyetçi Hareket Partisi Kırşehir Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Onur Köksal Yazılı açıklamada bulundu;

 

Her kim, bizi bölmeye, birbirimize düşman etmeye, ayrıştırmaya, kardeşlik hukukumuzu bozmaya, aramıza nifak sokmaya, değerlerimizi bayağılaştırıp önemsiz kılmaya, birbirimize olan saygı ve sevgi duygumuzu yok etmeye çalışıyorsa, Allah akıllarını tez elden başlarına devşirsin ve islah etsin.
Her kim ki; birliğimizi, dirliğimizi hakim kılmaya çalışıyorsa, Allah onlardan razı olsun ve muvaffak kılsın. Bir olacağız, İri olacağız, Diri olacağız.
Bölüşürsek tok oluruz, Bölünürsek yok oluruz.
Kimsenin bölmesine, fitnesine ayrıştırmasına, gardaşı gardaşına düşman etmesine, kandırmasına müsade etmeyeceğiz. Yolumuz uzun yolumuz çetin. Rabbim birimizi bin eylesin. Azımızı çok eylesin. Zorumuzu kolay gelsin. Bizler biliriz ki ” Yufka Yureklilerle Çetin Yollar Aşılmaz”. O yüzden hiç kimse sakın ola Ülkücü hareketin ve Mensuplarının üzerinden oy deşiriciliģi yapmaya kalkıp sabrımızı tartmasın.
Bizler Gönüller Kırmaya Değil, Gönüller Almaya Geliyoruz. Her kimin ki derdi makam ise Mevlam ondan derdi eksik etmesin. Her kimin ki derdi halka ve hakka hizmet ise Mevlam ona dert vermesin.
Başaracağız, Başaracağız, Başaracağız.
Mevlam Yar ve Yardımcımız Olsun.

Doç. Dr. Onur KÖKSAL
Milliyetçi Hareket Partisi Kırşehir Belediye Başkan Adayı

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER