Kırşehir Flash Haber

MHP Kırşehir Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Onur Köksal ,”vereceğim sözler için noterde taahhüt imzalayacağım.” açıklamasında bulundu.

MHP Kırşehir Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Onur Köksal ,”vereceğim sözler için noterde taahhüt imzalayacağım.” açıklamasında bulundu.
08 Ocak 2019 - 22:11 'de eklendi ve 519 kez görüntülendi.

Seçim çalışmaları kapsamında esnaf ve vatandaş ziyaretlerinde bulunan Kırşehir Belediye Başkan Adayı Onur Köksal, ”Çalmadık kapı ve sıkmadık el bırakmayacağım.Ben Kırşehir’e 20 bin istihdam ve 40 proje sözüyle geliyorum.Bu projeleri hazırlarken yurt içi ve yurt dışında gereken çalışmalarımızı yaptık.Bu alanda uzman akademisyenlerle birlikte çalıştık.İlerleyen zamanlarda da kendilerini Kırşehir’de göreceksiniz zaten.Kırşehir’e üretim ve istihdam sağlayacak projeler hazırladık.

SÖZÜ YERE DÜŞENİN ŞEREFİ YERE DÜŞER
Güçlü sanayi Zengin Kırşehir demektir. Sözü yere düşenin Şerefi yere düşer. Noterden taahhüt imzalayacağım ; Eğer verdiğim sözleri yerine getirmezsem aldığım bütün maaşı iade edeceğim.1 Nisan’da göreve başladığımda ilk etapta mal varlığı mı açıklayacağım.Sonraki yerel seçimlerde mal varlığımı yeniden açıklayacağım.Kırşehir’in ne hakkını yerim ne de yediririm.Belediye çalışanlarımıza buradan sesleniyorum ; benim partili ayrımım kesinlikle yok. Şirin Kırşehir’imizi hep birlikte yöneteceğiz. ”

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER