Kırşehir Flash Haber

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ SEÇİM BÜROSU AÇILIŞI

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ SEÇİM BÜROSU AÇILIŞI
03 Haziran 2018 - 21:47 'de eklendi ve 820 kez görüntülendi.

Milliyetçi Harekat Partisi Kırşehir Milletvekili adayları

Görüntünün olası içeriği: 12 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar, takım elbise ve iç mekan
Oğuz SULUSARAY, A. Aydın AKPINAR, İl – İlçe Yönetimi, Ülkü Ocakları Yönetimi ve kalabalık halk kitlesinin katılımıyla MHP seçim bürosu açılışı gerçekleşti. Hayır evi karşısındaki seçim bürosu büyük bir ilgiye ve heyecana mazhar oldu. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’mızın ardından Mhp İl Başkanı Arif KILIÇ açılış konuşmasında Kırşehir iki değerli evladını seçip meclise gönderecek dedi.

Daha sonra Milletvekili adayımız A. Aydın AKPINAR konuşmasında 15 Temmuz hain girişimi tarihte daha önce de yapılan işgal girişiminin devamı olduğunu belirtti. Bunların karşısında MHP Genel Başkanı Sayın Dr. Devlet Bahçeli’nin dik duruşunun ne kadar haklı olduğunu söyledi. Son olarak Kırşehir ilk sıra adayımız Oğuz SULUSARAY konuşma yaptı. MHP’nin seçim vaatlerini anlattı. Çiftçiye mazot desteği, esnafa kredi gibi sosyal içerikli konulara değindi.


Açılışın ardından Milletvekili adaylarımız Oğuz SULUSARAY, A. Aydın AKPINAR, il Başkanı Arif KILIÇ VE Kadın Kolları Başkanı Fatma AKDEMİR’in de katıldığı heyet, halk ve esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi. Buyuk bir ilgi ve sevgiyle karşılanan heyet halkımızla uzun süre sohbet etti. 


Ziyaret esnasında Kırşehir halkı;

Cumhur İttifakına ve milletvekillerimize tam destek sözü verdi. Bundan ziyadesiyle memnun olan adaylarımız, halkımıza ve esnaflarımıza teşekkür ederek; MHP seçim beyannamesi ve bölgesel sorunlar üzerine kısa cevaplı değerlendirmelerde bulundu.

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER