Kırşehir Flash Haber

“MUCUR BİZE” “BİZ MUCURA EMANETİZ”

“MUCUR BİZE” “BİZ MUCURA EMANETİZ”
23 Kasım 2018 - 21:23 'de eklendi ve 594 kez görüntülendi.

MUCURUN MİLLETÇİ HAREKET PARTİSİNDEN BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYI HAKVERDİ RECEP BAHADIR.

Milliyetçi Hareket Partisi / Mhp Mucur belediye Başkan A.Adayı Hakverdi Recep Bahadır Bürokrat kökenli olup Mucurda ismi çok konuşulan mucur bize biz mucura emanetiz sloganlarıyla mucurda çok iddialı aday adayı olan Bahadır Mucur’ da bugünkü yaptığı konuşmada ;

Mucur için projeci bir ekibimiz ile sevdamız mucur diyerek yola çıktık. Allah izin verir de eğer seçilirsem ben değil Mucur kazanacak hep birlikte ilçemizi güzelleştireceğiz. uzun süren esnaf ziyaretinde esnafla uzun süre sohbet ederek, esnafın dilek ve isteklerini not aldı. Mucurda esnaf ziyaretleri esnasında zaman zaman sokakta vatandaşların sevgi gösterisi ile karşılaştı.

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, Hakverdi Recep Bahadir dahil, oturan insanlar ve açık havaGörüntünün olası içeriği: 4 kişi, ayakta duran insanlar, ayakkabılar ve açık havaGörüntünün olası içeriği: 1 kişi

“HEDEFİMİZ KOLTUK DEĞİL HİZMET”

Bahadır, Mucurun hak ettiği hizmetleri ve yatırımları alsın, hak ettiği konuma ulaşsın istiyorum. Mucur halkı için hedefimiz koltuk değil, hizmettir. Tek bir hedefim var o da yapılmayanları yapmaktır” dedi.

Bahadır; “Mutlu, huzurlu ve yaşanabilir bir Mucur modernize etmek, halkıma hizmet etmek istiyorum. Mucuru çok seviyorum. Belediye Başkanlığını Allah nasip ederse ilk günden itibaren kırmadan, kızmadan, aşk, şevk ve heyecanla Mucurlu kardeşlerime en iyi hizmeti verebilmek için elimden geleni yapacağım”

Bu vesile ile Tüm öğretmenlerin öğretmenler gününü kutluyorum. Diye konuştu.

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER