Kırşehir Flash Haber

MUCUR SEVDALISI MUCURUN SEVİLEN İSMİ HASAN HÜSEYİN KÖŞKER ADAY ADAYLIĞI

MUCUR SEVDALISI MUCURUN SEVİLEN İSMİ HASAN HÜSEYİN KÖŞKER ADAY ADAYLIĞI
16 Kasım 2018 - 20:59 'de eklendi ve 370 kez görüntülendi.

Mucurun sevilen ismi, Bürokrasinin içinden gelen, Mucurun evladı Hasan Hüseyin Köşker Milleyetçi hareket partisinden Mucur Belediye başkanlığı için Aday adaylığı başvurunu Kırşehir il Başkanlığının ardından, Mahalli idarelerden sorumlu genel başkan yardımcısı Sadir Durmaz beye resmi başvurusunu yaptı.

Görüntünün olası içeriği: 8 kişi, Asım Taşcı dahil, gülümseyen insanlar, oturan insanlar ve iç mekan

Görüntünün olası içeriği: 4 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar ve takım elbise

 

H. HÜSEYİN KÖŞKER KİMDİR

 

1955 yılında Kırşehir’in Mucur İlçesinde doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Mucur’da tamamladı. Üniversite öğreniminin ön lisans kısmını Eskişehir Eğitim Enstitüsü Matematik Bölümü’nde, lisansını da Eskişehir Anadolu Üniversitesi Matematik Bölümü’nde tamamladı.

 

1978 yılında Sağlık Bakanlığı’nda memuriyete başlayan KÖŞKER, 1980 yılında Rize Sağlık Müdürlüğü Ardeşen Seslikaya Sağlık Ocağı ve İkizdere Dereköy Sağlık Ocağı’na tayin oldu. Mayıs 2007’de MHP Kırşehir Milletvekili aday adayı olmak için devlet memurluğunda istifa eden H. Hüseyin KÖŞKER, bu tarihe kadar Sağlık Bakanlığı bünyesinde muhtelif kademelerde bürokrat olarak çalıştı.

Mucurlular Sosyal Yardımlaşma, Dayanışma Kültür Derneği Genel Merkezi’nin 6 dönemdir genel başkanlık görevini yürütmekte olan KÖŞKER, daha birçok sivil toplum kuruluşunda yönetici ve üye olarak görev yapmaktadır.

Hüseyin KÖŞKER, evli ve üç çocuk babasıdır.

Milliyetçi Hareket Partisi Kırşehir İl baskanlıgımızdan sonra mahalli idarelerden sorumlu genel başkan yardımcımiz Sayın Sadir Durmaz beye Mucur Belediye başkan aday adaylıgı başvuru formunu teslim ettik.Cenabi Allah hayirlara vesile kılsın.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER