Kırşehir Flash Haber

OĞUZ SULUSARAY ADAY ADAYI…!

OĞUZ SULUSARAY ADAY ADAYI…!
01 Mayıs 2018 - 22:34 'de eklendi ve 1620 kez görüntülendi.

MHP’de ismi uzun süredir konuşulan Oğuz Sulusaray Kırşehir’den aday adaylığını açıkladı.Sulusaray yaptığı yazılı açıklamada, ”Değerli Dava Arkadaşlarım, Mübarek Beraat kandili hürmetine dualarınızı ve desteğinizi beklerim .
Yaklaşmakta olan 27. Dönem Kırşehir Milletvekilliği seçimleri için A. Adaylığı çalışmalarımız sürmektedir. Aday adaylığı konusunu cumartesi günü yapmış olduğumuz İl-ilçe Başkanlığı ziyaretimizde İl-İlçe ve Ülkü Ocağı Başkanımıza açmış olmakla beraber kamuoyu ile paylaşmamış idik. Bu güne kadar tüm seçimlerde milletim menfaati için partime ve adaylarımıza karınca kararınca ekip olarak destek olmuştuk. Şimdi de Milliyetçi Harekete ve millete olan hizmetlerimiz yılmadan, yorulmadan devam edecektir. Aday olmuşuz veya olmamışız, bu harekete ister temsil makamı olarak isterse nefer olarak hizmet etmişiz çok önemli bir hadise değildir.
Değerli arkadaşlar, mesele Milliyetçi Hareketin başarıya ulaşmasıdır. Ülkenin sigortası ve milletin geleceği için güçlü bir MHP’ye ihtiyaç vardır. Bu uğurda değerli vakitlerini ayıran, emek sarf eden, destek olan arkadaşlarımızın hepsine teşekkür ederim. Sizlerin varlığı bizleri ziyadesiyle güçlü kılmaktadır.
Değerli dava arkadaşlarım 28.04.2018 itibariyle MHP genel merkezimize resmi adaylık müracaatımızı yapmış bulunmaktayız. “Sefer bizim, zafer Allah’ındır.” Bu vesileyle Beraat kandilimizi kutlar, kandilimiz hürmetine dualarınızı talep ederim…” ifadelerine yer verdi

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER