Kırşehir Flash Haber

SULUSARAYDAN K. BELEDİYE SPORA BÜYÜK DESTEK…!

MHP MİLLETVEKİLİ ADAYI OĞUZ SULUSARAY’DAN KIRŞEHİR BELEDİYE SPOR’ A BÜYÜK DESTEK KIRŞEHİR MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ (MHP) MİLLETVEKİLİ ADAYI OĞUZ SULUSARAY BUGÜN SKM’Yİ ZİYARET EDEN DİRLİŞ40 TARAFTAR GRUBUNU KIRMADI VE ‘KOMBİNE AL TAKIMINA SAHİP ÇIK’ SLOGANIYLA 10 ADET KOMBİNE BİLET ALARAK YEŞİL-BEYAZLI TAKIMA BÜYÜK DESTEK VERDİ.

Görüntünün olası içeriği: 28 kişi, Ömer Çelebi, Arif Kılıç ve Oğuz Sulusaray dahil, ayakta duran insanlar, ayakkabılar ve açık hava

Diriliş40 taraftar grubuna açıklamalarda bulunan Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili Adayı Oğuz Sulusaray, “Bu şehir bizim, bu takım bizim. Bizler MHP olarak bu takımına her türlü desteğe hazırız.

Görüntünün olası içeriği: 10 kişi, oturan insanlar ve masa

Geçmiş yıllarda olduğu gibi yine bu takıma sahip çıkmak bizlerin boynumuzun borcudur. Ben şahsım ve tüm teşkilatım adına Kırşehir Belediyespor’a 3.Lig yolunda başarılar dilerim. Kırşehir Belediyespor’umuzu İnşallah daha üst liglerde görürüz” dedi.

Sulusaray’ın konuşmalarının ardından söz hakkı olan Diriliş40 Taraftar Grubu Başkanı Bekir Adıgüzel ise, “Sayın Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili Adayı Oğuz Sulusaray beyin bu davranışı biz taraftarları gerçekten çok mutlu etti. Bu ne A nede B partisinin takımı. Bu takım Kırşehir’in takımıdır. Bu sene yine şampiyonluk hedefiyle yola çıkacağız. Çıktığımız bu yolda bizlerin yanında olan herkese teşekkür ederim” dedi.

11 Haziran 2018 - 22:44 'de eklendi ve 1155 kez görüntülendi.
Seni Çok Özledik Anne Seni Çok Özledik Anne
Kırgaz Aracı Tıra arkadan çarptı Kırgaz Aracı Tıra arkadan çarptı
MÜSİAD Kırşehir Şubesine genç iş adamı MÜSİAD Kırşehir Şubesine genç iş adamı
Kırşehirde Ahi Çocuk Projesi Hatıra Ormanı Kırşehirde Ahi Çocuk Projesi Hatıra Ormanı
BAŞKAN ASIM TAŞÇIDAN KANDİL MESAJI BAŞKAN ASIM TAŞÇIDAN KANDİL MESAJI
BAŞKAN ŞAHİNOĞLUNDAN BERAT KANDİLİ MESAJI BAŞKAN ŞAHİNOĞLUNDAN BERAT KANDİLİ MESAJI
SON DAKİKA HABERLERİ