Kırşehir Flash Haber

TÜRKİYE 3.SÜ KIRŞEHİR’ DEN

TÜRKİYE 3.SÜ KIRŞEHİR’ DEN
09 Ocak 2019 - 22:35 'de eklendi ve 452 kez görüntülendi.

KIRŞEHİR GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPORCULARIMIZDAN BETÜL DEMİRBAŞ 04-06 OCAK 2019 TARİHLERİ ARASINDA SAMSUNDA YAPILAN 2019 OKÇULUK SALON TÜRKİYE ŞAMPİYONASINDA BİZİ GURURLANDIRARAK GENÇLER KATAGORİSİ TÜRKİYE 3. SÜ OLMUŞTUR .

TÜRKİYENİN EN İYİ İLK 16 SPORCUSU İLE YARIŞAN BETÜL DEMİRBAŞ BİRÇOK BÜYÜKŞEHİR VE VARLIKLI KULÜPLERİ GERİDE BIRAKARAK 2019 YILININ İLK TÜRKİYE DERECESİNİ İLİMİZE GETİRMİŞTİR.

SPORCUMUZ BETÜL DEMİRBAŞ KIRŞEHİR GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPORCUSU OLUP AHİ EVRAN ANADOLU LİSESİ BAŞARILI ÖĞRENCİLERİNDENDİR.

KIRŞEHİR GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ OKÇULUK BRANŞI OLARAK 2014 YILINDAN BUYANA ALDIĞIMIZ ULUSLARARASI DERECE, SAYISIZ TÜRKİYE DERECELERİ VE REKORLARI NIN YANINA BİR BAŞARIMIZI DAHA EKLEMİŞ BULUNMANIN ONURUNU VE GURURUNU YAŞIYORUZ.

KIRŞEHİR GENÇLİK VE SPOR OKÇULUK OLARAK OLARAK KISA ZAMANDA İL MÜDÜRLÜĞÜMÜZÜN VE BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLERİMİZİN BÜYÜK DESTEĞİ İLE TÜRKİYE TÜRKİYE’DE OLDUĞU GİBİ ULUSLARARASI PLATFORMLARDA DA MARKA OLACAĞIZ.

BU ARADA GÖREVE GELİR GELMEZ BİZLERDEN DESTEKLERİNİ ESİRGEMEYEN BAŞTA GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRÜMÜZ SAYIN FARUK ŞAHİN’E, ŞUBE MÜDÜRLERİMİZ HALİL SÜRSAVUR – KERİM KOCABIYIK- BEKİR ATASOY’ A SPOR SERVSİSİ ÇALIŞANLARI METİN AKSOYAK-RIZA KÜTÜK’ E – TEKNİK HİZMETLERDE -İSMAİL COŞKUN VE EKİBİNE , GÜLERYÜZ DESTEK AKİF BIYIKLI’YA – YARIŞMALARDA SÜREKLİ ARAYIP DOSTLUK DESTEĞİ VEREN ZİYA KAYA – FATİH ÇAKIR’A BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLERİMİZ YASİN ŞAHİNER-MUSTAFA KOÇAK VE SERDAR URGAN’A SPORCULARIMIZA VE VELİLERİMİZE TEŞEKKÜRÜ BİR BORÇ BİLİRİZ.

İLİMİZDE OKÇULUK 11-16 YAŞ GURUBU OLARAK KIRŞEHİR GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ AHİ STADYUMU OKÇULUK TESİSLERİNDE YAPILMAKTADIR.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER