Kırşehir Flash Haber

VALİ AKIN : HEDEF TARIM…!

VALİ AKIN : HEDEF TARIM…!
05 Temmuz 2018 - 22:26 'de eklendi ve 678 kez görüntülendi.
Valimiz Sayın İbrahim Akın, İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğünü ziyaret ederek incelemelerde bulundu.
Ziyaretinde Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Kenan Şahin’den çalışmaları hakkında brifing alan Valimiz Sayın İbrahim Akın, kurum birimlerini de gezerek personelden bilgiler aldı  .
Ziyaret sırasında yaptığı konuşmada, vatandaşlarımızın büyük çoğunluğunun geçimini tarım ve hayvancılıktan sağladığını ifade eden Valimiz Sayın İbrahim Akın, hedeflerinin Kırşehir’de tarımsal üretimi arttırmak olduğunu söyledi.
İlimizde tarımsal ve hayvancılık alanlarında yapılan çalışmaları önemsediklerini ve yakından takip edeceklerini belirten Valimiz Sayın İbrahim Akın, “Tarım ve hayvancılık konularında iyileştirme çalışmaları yapmaktaki asıl hedef çiftçimizin ekonomik kalkınmasını sağlamaktır. Devletimiz, çalışan ve vatandaşlarımıza gereken desteği vermektedir. Bizler de ilimizde tarım ve hayvancılık alanında yürütülen faaliyetleri gözetim altında tutarak çiftçilerimizin refah seviyesini artırma gayretinde olacağız. İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğümüz burada geçici olarak hizmet vermektedir. Müdürlüğümüz, kurum binası tamamlandığında yeni yerinde vatandaşlarımıza daha kaliteli hizmet verecektir.” dedi.
İlgili şube müdürlerinin de katıldığı toplantıda kurumda yürütülen çalışmalar hakkında detaylı bilgiler alan Valimiz Sayın İbrahim Akın’ın ziyareti, kurum binasında yaptığı inceleme ile sona erdi.
Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER