Kırşehir Flash Haber

VALİ AKIN İL SAĞLIĞI DENETLEDİ…!

VALİ AKIN İL SAĞLIĞI DENETLEDİ…!
05 Temmuz 2018 - 22:53 'de eklendi ve 654 kez görüntülendi.
Valimiz Sayın İbrahim Akın, İl Sağlık Müdürlüğünü ziyaret ederek incelemelerde bulundu.
Ziyaretinde İl Sağlık Müdürü Suat Türkoğlu’ndan kurumda yürütülen çalışmalar hakkında brifing alan Valimiz Sayın İbrahim Akın, müdürlük birimlerini gezerek çalışanlardan bilgiler aldı.
İlimizde bütün kamu kurum ve kuruluşlarının öncelikli amacının vatandaşlarımıza en iyi hizmeti vermek olduğunu ifade eden Valimiz Sayın İbrahim Akın, sağlık alanında yapılan çalışmaları önemsediklerini söyledi.
Sağlık konusunda ilimizin iyi seviyede olduğunu belirten Valimiz Sayın İbrahim Akın, “Birey ve toplum sağlığını en üst düzeyde korumak, kolay ulaşılabilir ve kaliteli sağlık hizmetleri sunmak en büyük vazifelerimizdendir. Hayatta her şeyin başı sağlıktır. Sağlıklı bir toplum oluşturmak için sağlık hizmetlerinin de kaliteli olması gerekir. Bundan dolayı ilimizde yürütülen bütün sağlık çalışmalarına önem verip, çalışmaları yakından takip edeceğiz.” dedi.
Valimiz Sayın İbrahim Akın, daha sonra ilgili şube müdürlerinin de hazır bulunduğu bilgilendirme toplantısında İl Sağlık Müdürü Suat Türkoğlu’ndan ilimiz genelinde sağlık alanında yapılan çalışmalar, projeler ve gerçekleştirilen yatırımlarla ilgili bilgiler aldı.
Sayın Valimizin ziyareti, kurum binasında yaptığı incelemeler ile sona erdi.
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER