Kırşehir Flash Haber

Valimiz Huzurevi Sakinleri İle İftarda Buluştu

Valimiz Huzurevi Sakinleri İle İftarda Buluştu
28 Mayıs 2018 - 21:17 'de eklendi ve 492 kez görüntülendi.
Valimiz Sayın İbrahim Akın, eşi Saliha Akın ve çocukları ile birlikte iftar yemeğinde huzurevi sakinleri ile buluştu.
İftarın ardından huzurevi sakinleri ile sohbet eden Valimiz Sayın İbrahim Akın, Ramazan Ayının manevi ikliminde değerli büyüklerimizle birlikte iftar yapmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.
Çeşitli vesilelerle Huzurevini ziyaret ederek büyüklerimizle sık sık bir araya geleceklerini belirten Valimiz Sayın İbrahim Akın, “Devletimiz, huzurevinde kalan büyüklerimizin hayatlarını kolayca, huzurlu ve sağlıklı bir şekilde sürdürmeleri için her türlü imkânı sağlamaktadır. Bizler de sürekli onlarla bir araya gelerek bilgi ve tecrübelerinden yararlanmak istiyoruz. Bizleri büyük fedakârlıklarla büyüterek bugünlere getiren, vatanımıza, milletimize uzun yıllar emek vermiş değerli büyüklerimizin hakları ödenmez.”  dedi.
İftar programı, yapılan duanın ardından Valimiz Sayın İbrahim Akın ve eşi Saliha Akın’ın Huzurevi sakinleri ile tek tek ilgilenip onlarla sohbet etmesi ile sona erdi.
İftar programına Valimiz Sayın İbrahim Akın, eşi Saliha Akın ve çocuklarının yanı sıra Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Ramazan Baykara, Huzurevi Müdürü Fatih Göçer ve huzurevi sakinleri ile çalışanlar katıldı.
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER