Kırşehir Flash Haber

VALİMİZ YAPIMI DEVAM EDEN İNŞAATLARI DENETLEDİ…!

VALİMİZ YAPIMI DEVAM EDEN İNŞAATLARI DENETLEDİ…!
02 Temmuz 2018 - 23:22 'de eklendi ve 606 kez görüntülendi.
Valimiz Sayın İbrahim Akın, yapımı devam eden bazı kurum ve okul inşaatlarında incelemelerde bulundu.
İlk olarak İl Emniyet Müdürlüğü inşaatını gezerek yetkililerden bilgiler alan Valimiz Sayın İbrahim Akın, ardından yapımı yakın zamanda tamamlanıp hizmete açılacak olan Erkek Yetiştirme Yurdunda incelemelerde bulundu.
Valimiz Sayın İbrahim Akın, daha sonra iki ayrı bloktan oluşan Kırşehir Sosyal Bilimler Lisesi, Cacabey ve Cumhuriyet Ortaokulları, Kırşehir Lisesi ve Bağbaşı Mevkiinde yeni yapılan anaokulu inşaatlarında incelemelerde bulundu.
Devletimizin vatandaşlarımıza hizmetin en iyisini sunmak için yeni hizmet binalarının yapımına önem verdiğini belirten Valimiz Sayın İbrahim Akın, binaların da modern ve çağdaş bir şekilde inşa edildiğini söyledi.
Binalar tamamlandığında vatandaşlarımıza hizmeti en iyi ve en kolay şekilde sunmayı hedeflediklerini belirten Valimiz Sayın İbrahim Akın, “Okul binaları tamamlandığında ilimiz eğitimine büyük katkılar sağlayacaktır. Öğrencilerimizin huzurlu bir ortamda eğitim görmeleri için okul binalarına çok önem veriyoruz. Yapımı devam eden kurum ve okul inşaatlarının yakın takipçisiyiz. Amacımız vatandaşlarımıza hizmeti en iyi şekilde vermek, öğrencilerimizi sağlıklı ve güvenli bir ortamda geleceğe hazırlamaktır.” dedi.

Valimiz Sayın İbrahim Akın’ın inceleme gezisi, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Bektaş Aydoğan ve yetkililerden bilgiler alarak inşaatları incelemesi ve esnafları ziyaret etmesi ile sona erdi.
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER