Kırşehir Flash Haber

YAZ SPOR OKULU KURSLARI BAŞLADI…!

YAZ SPOR OKULU KURSLARI BAŞLADI…!
29 Mayıs 2018 - 23:39 'de eklendi ve 442 kez görüntülendi.

Kırşehir Belediyesi ile Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nün ortaklaşa düzenlediği ‘Yaz Spor Okulları’nın kayıtları başladı.

Yaz spor okullarının kayıtları hakkında bilgiler veren Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, 2009 yılından bu yana Belediye tarafından düzenlenen, 2012 yılından itibaren de Gençlik ve Spor Hizmetleri İl Müdürlüğü ile ortaklaşa düzenlenen yaz spor okullarına kayıtların 28 Mayıs 2018 tarihinde başladığını söyledi.

Bahçeci açıklamasında şu ifadelere yer verdi: “Sağlıklı nesillerin yetişmesi bizlerin görevidir. Bizler bireylerin spora eğilimli olması ve daha dinç yaşaması için sporun son derece önemli olduğunu düşünerek bu kurslarımızı Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğümüzle ortaklaşa düzenliyoruz.

Bu etkinliklerin hepsi sosyal sorumluluk projesidir. Kırşehir Belediyesi olarak sosyal alanda birçok hizmet sunarak çocuk ve gençlerin sağlıklı bir şekilde yetişmesine katkı sağlamak istiyoruz. Bu yüzden yaz spor okulları geleneksel hale getirerek bu tip faaliyetlerin çocukların zihinsel ve fiziksel gelişime katkı sağlaması için devam etmesini diliyoruz.
Başkan Bahçeci, Türk insanının spor ve sanata yöneldiği zaman dünyada başarılı olamayacağı hiçbir şey yoktur. Sanat alanını Aile Yaşam Merkezine, konaklarımız ve Gençlik Merkezinde açtığımız kurslarla destekliyoruz dedi.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER